משרדנו נבות את נבות (יורם ורויטל) הנו משרד משפחתי על כל היתרונות שיש לעסק משפחתי. המשרד צבר ניסיון רב ומוניטין לא מבוטל בעיקר בטיפול בפציעות קשות, בנפגעים שנותרו משותקים ובנפגעים שסובלים מפגיעות ראש קשות. המשרד צבר גם ידע ומומחיות בכל הקשור לאביזרים השונים הדרושים לנכים, ונחשב לאחד המשרדים המובילים בתחום והידוע במומחיותנו בקרב חברות הביטוח ובתי המשפט. אנו מייצגים לקוחות פרטיים בלבד. לא ייצגנו בעבר ואיננו מייצגים כיום חברות ביטוח כלשהן. האינטרס היחיד שלנו הוא לדאוג באופן מיטבי לפצועים כדי שיקבלו את כל המגיע להם. איננו מחויבים דבר כלפי חברת ביטוח כלשהי.כל תביעה בכל סדר גודל הינה רלוונטית עבורנו, וכל לקוח, קטן כגדול, יטופל במלוא המסירות והמקצועיות, תוך מתן יחס אישי וליווי צמוד של שני השותפים הבכירים במשרד. הלקוח אצלנו זוכה לטיפול אישי של אנשי מקצוע בעלי ידע וניסיון רב בשנים.השירותים שאנו נותנים הינם מקיפים, וכוללים: איסוף חומר רפואי, פניה למשרדי חקירות לפי הצורך, פניות לקופת חולים ולמוסד לביטוח לאומי, ייצוג בוועדות שונות של המוסד לביטוח לאומי ומשרד הביטחון, וליווי צמוד של הפצוע בהליך המשפטי עצמו ובאופן אישי על ידי השותפים הבכירים, מתחילת ההליך ועד סופו כשאנו נוקטים בשיטה של מלחמה על כל שקל המגיע לכם ללא פשרות.
משרדנו תוכנן באופן מיוחד כדי שיתאים לנכים הרתוקים לכיסאות גלגלים הן מבחינת הגישה, הן מבחינת הפתחים והן מבחינת החניה.

השותפים

המייסד עו"ד חיים (כהן) נבות ז"ל (1925-2007)

עו"ד חיים נבות ז"ל, יליד ירושלים, לוחם באצ"ל ובוגר האוניברסיטה העברית בירושלים. עו"ד חיים נבות הקים את המשרד בשנת 1970 בשד' רוטשילד בתל אביב, ונחשב לאחד מעורכי הדין המובלים והמצליחים בתחום של ייצוג נפגעים. עו"ד חיים נבות בנה משרד לתפארת וצרף את ילדיו שממשיכים את המסורת בה החל. יהי זכרו בלבנו ברוך.

עו"ד יורם נבות

עו"ד יורם נבות, יליד ירושלים, גדל בתל אביב ומתגורר בהרצליה. בוגר "תיכון חדש" בתל אביב. נשוי ואב לשלש בנות. את לימודי המשפטים סיים באוניברסיטת תל אביב, ושירת כקצין בכיר בחיל המודיעין. את התמחותו עשה במשרד הנדל"ן הידוע סוכובולסקי-הרטבי, ולאחר מכן הצטרף למשרד המשפחתי של האבא, עו"ד חיים נבות ז"ל.

עו"ד רויטל (טלי) נבות גלוסקה

עו"ד רויטל (טלי) נבות-גלוסקה, ילידת תל אביב ומתגוררת בהרצליה. בוגרת "תיכון חדש" בתל אביב. נשואה ואם לשלשה ילדים. את לימודי המשפטים שלה סיימה באוניברסיטת תל אביב. שירתה בצה"ל בחיל הרפואה והידע הרפואי שרכשה השתלב היטב בתחום דיני הנזיקין. את התמחותה עשתה במשרד הידוע המבורגר-עברון בתחום המסחרי וכן בבית המשפט המחוזי בת"א אצל כב' השופטת בדימוס שולמית ולנשטיין. לאחר מכן הצטרפה למשרד המשפחתי של האבא, עו"ד חיים נבות ז"ל.

צור קשר


תביעות רשלנות רפואית

רופאים הם בני אדם שעלולים לטעות ואין לשכוח זאת. גם אם מדובר במומחה הגדול ביותר הוא עלול לטעות בשיקול דעת

רשלנות בלידה

האם המלצה על שיטת לידה לא מתאימה היא רשלנות בלידה? לידה זהו אירוע משמח מאוד, אולם מדובר גם במצב שעלול

עורך דין תאונות עבודה

האם גם תאונת דרכים שהתקיימה במסגרת עבודה נחשבת כתאונת עבודה? ומה עם מחלה כרונית? האם אובדן שמיעה נחשב כתאונת עבודה?

עורכי דין רשלנות רפואית תל אביב

עורכי דין רשלנות רפואית תל אביב עומדים לרשותכם במקרים שונים של רשלנות רפואית. מומלץ להימנע משירותים של עו"ד מזדמן שאינו

עורכי דין נזיקין תל אביב

משרדם של עו"ד יורם נבות ועו"ד רויטל נבות מספק שירותי ייעוץ וייצוג בדיני נזיקין. משרד עורכי דין נזיקין תל אביב

עורך דין נזיקין תל אביב

עורך דין נזיקין תל אביב עומד לרשות אנשים שנפגעו במסגרות שונות וספגו פגיעות בגוף. פגיעות אלה יכולות להתרחש כתוצאה מרשלנות

עורכי דין רשלנות רפואית תל אביב

עורכי דין רשלנות רפואית תל אביב עומדים לרשותכם במקרים רבים של רשלנות רפואית. לצערנו אנו עדים לרשלנות שנובעת מתום לב

רשלנות בניתוח

רשלנות בניתוח היא מצב ובו אפשר היה להימנע מנזק שנגרם להם לפני, במהלך או אחרי ניתוח. ברוב המקרים מבצעים הרופאים

* הכתבות לא נכתבו ע"י עורך דין